Kosmetika na nohy a chodidla Peclavus

Kategorie

Akční nabídka

Všechny slevy

Kosmetika na nohy a chodidla Peclavus 0 položka

 Kosmetika na nohy a chodidla Peclavus
Vložte svoji důvěru do přírodních certifikovaných produktů!
peclavus® představuje kvalitní a cílenou péči o nohy a chodidla od roku 1962. V průběhu let se stal známou, tradiční značkou, zahrnující množství různých produktů, které pečují a řeší téměř všechny požadavky v péči o chodidla, nohy, ruce a nehty.

Většina produktů značky peclavus® je označena certifikátem mezinárodní neziskové organizace NATRUE. Ta svým logem garantuje vysokou kvalitu přírodních kosmetických produktů a zaručuje splnění nejvyšších standardů, neboť produkty s tímto certifikátem musí být nejméně ze 75 % přírodní.
NATRUE dohlíží nejenom na samotné složení produktů, ale také na transparentnost vůči zákazníkovi. Vůbec prvním krokem, kterým žadatel o toto označení musí projít, je jeho dokumentace. Produkty s označením NATRUE vyžadují jasné a srozumitelné složení, podrobné informace o samotné výrobě produktů, doložitelný původ jednotlivých surovin a složek a v neposlední řadě také označení, kolik procent přírodních látek daný produkt obsahuje. Tyto podmínky se kontrolují nejenom papírově, ale také přímo ve výrobě.
Všechny složky použité při výrobě musí být přírodního původu či v bio kvalitě. Během zpracování surovin i výrobě produktů, musí být použity postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Výrobky se značkou NATRUE nesmí obsahovat:
- žádné syntetické parfemace, parafín, barviva ani konzervanty
- při výrobě nejsou použity geneticky modifikované suroviny, silikonové oleje
- výsledný produkt ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech.
- výrobky obsahují pouze přírodní a organické přísady
- jsou zaručeny ekologické postupy
Certifikát NATRUE je udělován pouze na 2 roky. Po jejich uplynutí se musí celá kontrola opět opakovat, jinak je označení z produktů odebráno.
peclavus® používá u velké části produktů také ochrannou známku VEGAN, což znamená, že kosmetika, označená ochrannou známkou VEGAN nesmí obsahovat žádné živočišné složky a je zakázáno testování na zvířatech ve všech fázích výroby produktu. Toto logo uděluje britská nezisková organizace Vegan Society založená na podporu filosofie a životního stylu veganství.
Cíl produktů peclavus®, je podpořit samouzdravovací procesy pokožky přírodním způsobem. Tomu napomáhá i šetrná výroba, u které se dbá na životní prostředí, vyrábí se za pomocí moderních plnících linek a je kladen velký důraz na normy hygieny a kontroly jakosti.


Košík  

(prázdný)

Hledat