Nábytek do pedikérských a kosmetických salónů, doplňky a příslušenství

Kategorie

Akční nabídka

Všechny slevy

Nábytek do salónů, doplňky a příslušenství 4 položek

Nábytek do salónů, doplňky a příslušenství
Podmínky pro objednání nábytku
Dodací lhůty: Doba výroby veškerého nábytku trvá od přijetí závazné objednávky tři až čtyři týdny.
Platební podmínky: Vždy je požadována platba předem. Po zhotovení nábytku zasíláme e-mailem proforma fakturu, kterou zákazník uhradí. Ihned po připsání hotovosti na náš účet zasíláme zboží. Na platbu předem se za nábytek neposkytuje sleva 2 %.
Nábytek od výrobce Ruck SRN:vždy je požadována zálohová platba v částce 30 % z celkové ceny nábytku. Poté je zboží objednáno a před dodáním zákazníkovi je nutno uhradit bankovním převodem zbytek z celkové částky. Doba dodání: do 4 týdnu.
Barva nábytku: Skříňky jsou vyráběny v základní šedé barvě. Za příplatek je možno zhotovit v barvě bílé. Čalounění je možné v barvách: šeď, máta, modř, bílá, tyrkys, písková, červená. Příplatky za barvy se stanovují individuálně po objednání zboží, dle nabídky výrobce, proto je nemůžeme předem stanovit.
Nábytek od výrobce LH: Veškerý nábytek je vyráběn v základní bílé barvě. Za příplatek je možno zhotovit i v jiné barvě. Barvy: mramor béžová, mramor šedá, odstíny hnědé, tm. zelená, sv. zelená, tm. modrá, sv.modrá, černá, tm. červená, vínová, žlutá ,sv. a stř. zelená, sv. a stř. modrá, sv. žlutá, tm. žlutá, oranžová, lososová, hnědá. Odstíny barev je lépe konzultovat přímo s našimi pracovníky. Příplatek za barvu lehátka a křesla: 350,- a 420,- Kč, příplatek za barvu stoličky a židlí: 130,- a 160,- Kč
Ceny za dopravu: Doprava nábytku se řeší individuálně, různými dopravci, tudíž ceny dopravy u nábytku není možno předem poskytnout.Košík  

(prázdný)

Hledat