Coneta s.r.o. Otrokovice - BIOSWING otočná židle -bílá +tyrkys

Kategorie

Akční nabídka

Všechny slevy

BIOSWING otočná židle -bílá +tyrkys

Bioswing Beauty  -  pohodlná pracovní židle

se stabilní pěticípou podnoží a kolečky. Vhodná pro dlouhodobé sezení bez bolestí zad a kyčlí. Byla vytvořena pro vaše maximální pohodlí při práci.

Více detailů

26 782,14 Kč s DPH
22 134,00 Kč bez DPH

1062.78 EUR s DPH

0033 1040321


Její používání významně přispívá k ergonomickému sezení a k efektivní podpoře vašich zádových svalů. Systém BIOSWING je unikátní technologie. Pohyblivá na všechny strany, s řízeným tlumením a dynamickým reflektováním energie těla.

Speciální kyvadla  umožňují  i při stabilním sezení jemné  mikropohyby.  Ty  aktivují a posilují svaly páteře a  chrání ji před bolestmi  a skoliózou. Díky tomu je možno  dlouhou dobu  v sedu vydržet.

Židle je otočná o 360° ,  velmi pohodlná, má  tvarované, 5 cm vysoké  čalouněné sedadlo. Je stabilní a není  z ní možno sklouznout. Čalounění je vyrobeno z PU kůže, odolné  vůči dezinfekčním prostředkům.

Zadní část opěradla a spodní část sedadla je v bílé barvě. Pohodlné  opěradlo lze nastavit na výšku (11 cm) a naklonit dozadu až 8 ° C. Je to stabilní podpora pro záda. Židle je na stabilní, pěticípé hvězdici -   konstrukci  z pevného hliníku, kolečka vhodná pro tvrdé podlahy, pojíždění je tiché. Konstrukce se snadno čistí.

Dodává se v barvách: bílá 05, břidlice(šedočerná-schiefer 02),  máta (mint 07),  zelená (bambus 06) , modrá (baltic 08), oranžová (mango 10, červená (orchidee 09),   mocca 03, písková (sand04), tyrkys 01 - na obrázku

 

Technické údaje:

U sedadla lze nastavit výšku sedadla, sklon sedadla, hloubku sedadla,výšku opěradla.


Rozměry sedadla š-41 cm, h - 40 cm, čalounění 5 cm

Rozměry zádové opory: š-42 cm, v-42 cm. Sedadlo má možnost individuálního nastavení. .

Nastavitelná výška:  44 - 57 cm

Zvláštní výhody: mechanický systém Bioswing

sklon sedadla:  8°

nastavení výšky opěradla:ažo o  11 cm
Košík  

(prázdný)

Hledat