Coneta s.r.o. Otrokovice - Lavosept K roztok na nástroje 0,5l - trnka

Kategorie

Akční nabídka

Všechny slevy

Lavosept K roztok na nástroje 0,5l - trnka

LAVOSEPT® K je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě rozředěného koncentrátu určený k okamžité aplikaci pro dezinfekci ploch a nástrojů. LAVOSEPT® K se používá na dezinfekci a mytí všech omyvatelných ploch a povrchů, dále k dezinfekci nástrojů.

Více detailů

100,43 Kč s DPH
83,00 Kč bez DPH

3.99 EUR s DPH

0009 013701M500


LAVOSEPT® K je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě rozředěného koncentrátu určený k okamžité aplikaci pro dezinfekci ploch a nástrojů. LAVOSEPT® K se používá na dezinfekci a mytí všech omyvatelných ploch a povrchů, dále k dezinfekci nástrojů ponorem.

Využití nachází zejména v sociální a zdravotnické sféře, službách, pedikérských, manikérských, kadeřnických a kosmetických salonech, welness a fitness centrech,  kde výrazně snižuje počet bakterií. Odstraňuje kromě jiného mikroskopické vláknité houby – plísně, mikroskopické kvasinkové houby – kvasinky a dále mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae,

Co dezinfikuje Lavosept® K:

Podlahy, pracovní plochy, sanitární zařízení, wc sedátka, pracovní nástroje, dětské hračky, vany, posilovací stroje, rehabilitační křesla a pomůcky, atd.

Použití:

Podlahy a pracovní plochy: nastříkejte předmět, který chcete dezinfikovat a vyčistit a nechte působit. Neomývejte. Výrobek je již naředěn v ideálním poměru a je určena k okamžité aplikace. Pokud chcete produkty dezinfikovat nebo omýt ponorem, ponechte 10 minut v lázni, poté výrobek vyjměte a osušte.

Benefity dezinfekce Lavosept®:

  • Záruka 24 měsíců,
  • Luxusní vůně: trnka/citron dle přání klienta,
  • Česká výroby a certifikace u SZU,
  • Velikost balení:  200, 500, 1000 a 5000 ml,
  • Piktogram na přední straně etikety v podobě nůžek a pinzety pomůže identifikovat použití výrobku.


Košík  

(prázdný)

Hledat